علیه خدا(بخش دوم)

بسم الله

وهمانطور که تکبر شیطان او را از درگاه الهی بیرون کرد .

قسم خورد تا با تحریک تکبر ،حرص و حسد انسانها را از هدایت خارج کند.

خصوصا تکبر که توانایی انسان را خیلی به او یاد آوری میکند و هرلحظه ای که خالی از ذکر باشد وسوسه ی "این منم " او را از پرواز دور میکند .

 

بالهای تواضع و تقوی را با نماز و صبر تقویت کنیم تا هنگام عروج خود را اسیر مال و خاک نیابیم . چرا که بالهای گل آلود ،سنگین و خرد شده به ما کمکی نمی کند.

شیطان(ابلیس) قسم خورد آنقدر بنفس  ز مینیها  بدمد تا حکومت موعود را  خود  بسازد  بر خلاف وعده خدا.

با بعثت حضرت عیسی ارتباط شیاطین با آسمان قطع شد

با بعثت رسول خدا از احاطه بر انسانها نا امید شدند

با نصب حضرت علی هدایت تکوینی و حکومت الهی تداوم یافت و شیطان به نومیدی ناله کرد

با قیام امام سوم حسین(ع) دوباره دین در بطن سیاست و اجتماع احیا شد

با میلاد حضرت مهدی(عج) و غیبت او از دید شیاطین جنی و زمینی امید به حکومت ابلیس رو ضعف گذاشت و در دوران غیبت دیگر اجازه تجسم انسانی به ابلیس داده نشد

ولی او با شدت و حقه های متنوع هر روز سعی میکند یاران بیشتری را با خو د همراه کند : شاید ما هم با او همراه شده باشیم ،خود را تست کنید ،یک خود آزمایی بسیار عمیق و پیچیده مانند:

چقدر به قدرت و تشکیل حکومت الهی امید دارید ؟                                                    چقدر در مقابل شبه ها و تشکیکهای لائیکها مقاومت میکنید؟                                     چقدر نسبت به اتحاد جامعه اسلامی و نابودی منافقین اهمیت میدهید؟                       چقدر به حفظ آبروی مومن و جلوگیری از غیبت او تلاش میکنید؟                                   آیا اجرای احکام الهی برای رضایت خدا برایتان مهم است چقدر برای آن هزینه میکنید؟ 

و... 

تا هنگام ظهور صغری که باز پدیدار میشود و بدست صاحب الامر و زمان(ع) نابود میشود تا خلایق همه بدانند وعده تشکیل حکومت عدل الهی محقق میگردد.

زمان خروج حضرت بقیه الله اعظم (ارواحنا فداء) از هنگام شهادت ابا عبدالله حسین(ع) می باشد که جنگ و انتقام  آغاز میگردد و تا نابودی تمامی فتنه گران ،امویان و شیاطین

ادامه دارد.

برای اطلاع از حوادث پس از ظهور باید به کتب بحار ،منتهی الامال و... با موضوع رجعت رجوع کنید.

         

السلام علیک یا ابا عبد الله

انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم 

/ 0 نظر / 20 بازدید